Blinds.ua (Україна)


Вертикальні жалюзі 01 Сіде B/O, 89 мм

Вертикальні тканинні жалюзі 01 Сіде Blackout з шириною ламелі 89 мм. Жалюзі можуть встановлюватися на отвір, в отвір, над укосом, у укіс тощо.Щільність тканини середня.Управління жалюзі здійснюється за допомогою шнура і ланцюжка. Шнур дає змогу зруши..

$16.21

Вертикальні жалюзі 01 Сіде, 89 мм

Вертикальні тканинні жалюзі 01 Сіде з шириною ламелі 89 мм. Жалюзі можуть встановлюватися на отвір, в отвір, над укосом, у укіс тощо.Щільність тканини середня.Управління жалюзі здійснюється за допомогою шнура і ланцюжка. Шнур дає змогу зрушити тканин..

$10.52

Вертикальні жалюзі 03 Балі, 89 мм

Вертикальні тканинні жалюзі Балі з шириною ламелі 89 мм. Жалюзі можуть встановлюватися на отвір, в отвір, над укосом, у укіс тощо.Щільність тканини середня.Управління жалюзі здійснюється за допомогою шнура і ланцюжка. Шнур дає змогу зрушити тканину, ..

$9.88

Вертикальні жалюзі 07 Ріо, 89 мм

Вертикальні тканинні жалюзі 07 Ріо з шириною ламелі 89 мм. Жалюзі можуть встановлюватися на отвір, в отвір, над укосом, у укіс тощо.Щільність тканини середня.Управління жалюзі здійснюється за допомогою шнура і ланцюжка. Шнур дає змогу зрушити тканину..

$9.46

Вертикальні жалюзі 08 Рейн, 89 мм

Вертикальні тканинні жалюзі 08 Рейн з шириною ламелі 89 мм. Жалюзі можуть встановлюватися на отвір, в отвір, над укосом, у укіс тощо.Щільність тканини середня.Управління жалюзі здійснюється за допомогою шнура і ланцюжка. Шнур дає змогу зрушити тканин..

$9.88

Вертикальні жалюзі 09 Мальта, 89 мм

Вертикальні тканинні жалюзі 09 Мальта з шириною ламелі 89 мм. Жалюзі можуть встановлюватися на отвір, в отвір, над укосом, у укіс тощо.Щільність тканини середня.Управління жалюзі здійснюється за допомогою шнура і ланцюжка. Шнур дає змогу зрушити ткан..

$9.05

Вертикальні жалюзі 10 Сеул, 89 мм

Вертикальні тканинні жалюзі 10 Сеул з шириною ламелі 89 мм. Жалюзі можуть встановлюватися на отвір, в отвір, над укосом, у укіс тощо.Щільність тканини середня.Управління жалюзі здійснюється за допомогою шнура і ланцюжка. Шнур дає змогу зрушити тканин..

$9.46

Вертикальні жалюзі 12 Кельн, 89 мм

Вертикальні тканинні жалюзі 12 Кельн з шириною ламелі 89 мм. Жалюзі можуть встановлюватися на отвір, в отвір, над укосом, у укіс тощо.Щільність тканини середня, полотно тканини складається з невеликих дірочок. Тканина притіняє, але повністю не закрив..

$8.83

Вертикальні жалюзі America, 127 мм

Вертикальні тканинні жалюзі America з шириною ламелі 127 мм. Жалюзі можуть встановлюватися на отвір, в отвір, над укосом, у укіс тощо.Щільність тканини середня.Управління жалюзі здійснюється за допомогою шнура і ланцюжка. Шнур дає змогу зрушити ткани..

$5.89

Вертикальні жалюзі America, 89 мм

..

$6.65

Вертикальні жалюзі Amsterdam 127 мм

Вертикальні тканинні жалюзі Amsterdam з шириною ламелі 127 мм. Жалюзі вертикальні можуть встановлюватися на отвір, в отвір, над укосом, у укіс тощо.Щільність тканини середня.Управління вертикальними жалюзі здійснюється за допомогою шнура і ланцюжка. ..

$6.76

Вертикальні жалюзі Amsterdam, 89 мм

Вертикальні тканинні жалюзі Amsterdam з шириною ламелі 89 мм. Жалюзі вертикальні можуть встановлюватися на отвір, в отвір, над укосом, у укіс тощо.Щільність тканини середня.Управління вертикальними жалюзі здійснюється за допомогою шнура і ланцюжка. Ш..

$7.78

Показано з 1 по 12 із 82 (7 сторінок)