Дерев'яні та бамбукові

Дерев'яні та бамбукові жалюзі - дорогий вид сонцезахисних систем. Вони можуть встановлюватися на будь-які вікна в будь-яких приміщеннях, де вологість не перевищує 80%. Для дуже вологих приміщень ми рекомендуємо встановлювати жалюзі з фактурою під дерево, але зроблених із пластику. 

Натуральні дерев'яні або бамбукові жалюзі виконуються на звичайній драбинці. Але можна зробити і на широкій тасьмовій драбинці.

Дерев'яні та бамбукові жалюзі виконуються з дерев'яною або бамбуковою нижньою планкою або декоративною накладкою карниза, натуральною дерев'яною або бамбуковою тростинкою, натуральними дерев'яними або бамбуковими дзвіночками на шнур.

Бамбукові Жалюзі 25 мм

Натуральные бамбуковые жалюзи с шириной ламели 25 мм. Могут устанавливаться на проем, в проем, на каждую створку отдельно.Бамбуковые жалюзи могут выполняться на широкой тесемочной лесенке, либо на обычной лесенке. Для фиксации бамбуковых жа..

$70.00

Бамбукові жалюзі 50 мм

..

$90.00

Дерев'яні жалюзі 25 мм

Дерев'яні натуральні жалюзі з шириною ламелі 25 мм можна встановлювати на стулку вікна, в отвір, на отвір, в укіс.Для поворотно-відкидних вікон ми пропонуємо нижню або похилу фіксацію дерев'яних жалюзі. Тоді під час відкривання вікна дерев'яні жалюзі..

$65.00

Дерев'яні жалюзі, 50 мм

Дерев'яні натуральні жалюзі з шириною ламелі 50 мм можна встановлювати на стулку вікна, в отвір, на отвір, в укіс.Для поворотно-відкидних вікон ми пропонуємо нижню або похилу фіксацію дерев'яних жалюзі. Тоді під час відкривання вікна дерев'яні жалюзі..

$88.00

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)