Горизонтальні Venus

Горизонтальні алюмінієві жалюзі Венус використовуються на вікнах з глибоким штапиком. Вони ідеально прилягають до скла і практично не виступають за межі площини рами. Ми рекомендуємо встановлювати горизонтальні жалюзі venus на металопластикові або дерев'яні євровікна, коли глибина штапика буде більше 12 мм. Карниз жалюзі venus виступатиме лише на 8 мм, а решта розташовуватиметься між штапиками. 


Горизонтальні жалюзі венус можуть використовувати ширину ламелі 16 або 25 мм. 


Є варіант виконання жалюзі venus з ламелями з дерева або бамбука.


Ми виготовляємо жалюзі venus під ваше вікно, тому нам необхідно давати потрібні виміри з точністю +/- 1 мм, тим самим ми зможемо забезпечити найменші щілини між ламелями і штапиком і не буде зайвого просвіту.


Жалюзі Венус можуть бути безпросвітними, коли отвір під шнур пробивається в задній частині ламелі, і тим самим, верхня ламель прикриває в жалюзі венус отвір шнура. Цим забезпечується ефект "безпросвітності".

Горизонтальні жалюзі Venus, білий колір 16 мм

Горизонтальні жалюзі Venus з шириною ламелі 16 мм створені спеціально для металопластикових вікон. Вони встановлюються на кожну стулку окремо, а ламелі розташовуються між штапиками під самим склом, впритул прилягаючи до нього. Тому під час користуван..

$23.40

Горизонтальні жалюзі Venus, білий колір 25 мм

Горизонтальні жалюзі Venus з шириною ламелі 25 мм створені спеціально для металопластикових вікон. Вони встановлюються на кожну стулку окремо, а ламелі розташовуються між штапиками під самим склом, впритул прилягаючи до нього. Тому під час користуван..

$15.60

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)