Горизонтальні

Горизонтальні алюмінієві жалюзі - недорогі сонцезахисні системи, які можна встановлювати на більшість стандартних прямокутних вікон. 


Існує кілька систем горизонтальних жалюзі:

- standart

- venus

- magnus


Горизонтальні алюмінієві жалюзі можуть виконуватися з шириною ламелі 16 або 25 мм. Товщина ламелі варіюється від 0,14 до 0,21 мм, залежно від використовуваного кольору.

Горизонтальні жалюзі Standart 16 мм, білі

Найпопулярніші горизонтальні жалюзі Standart 16 мм. Виготовляються на карнизі 25*20 мм. У комплекті йдуть кріплення для швидкого знімання/встановлення типу "twist". Карниз і нижня виконані зі сталі, і пофарбовані в основний колір ламелі, тобто б..

$14.30

Горизонтальні жалюзі Standart 16 мм, кольорові перламутр

Кольорові горизонтальні жалюзі Standart 16 мм виготовляються на карнизі 25*20 мм. У комплекті йдуть кріплення для швидкого знімання/встановлення типу "twist". Карниз і нижня виконані зі сталі, і пофарбовані в основний колір ламелі, або в колір, ..

$16.00

Горизонтальні жалюзі Standart 16 мм, однотонні кольорові, однотонні

Горизонтальні жалюзі Standart 16 мм з простим однотонним кольором ламелі. Виготовляються на карнизі 25*20 мм. У комплекті йдуть кріплення для швидкого знімання/встановлення типу "twist". Карниз і нижня виконані зі сталі, і пофарбовані в основний..

$15.00

Горизонтальні жалюзі Standart 25 мм, білі

Найпопулярніші горизонтальні жалюзі Standart білого кольору з шириною ламелі 25 мм. Виготовляються на карнизі 25*20 мм. У комплекті йдуть кріплення для швидкого знімання/встановлення типу "twist". Карниз і нижня виконані зі сталі, і пофарбовані ..

$8.10

Горизонтальні жалюзі Standart 25 мм, двоколірні

Двоколірні горизонтальні жалюзі Standart 25 мм. З одного боку один колір, з іншого боку ламелі - інший. Виготовляються на карнизі 25*20 мм. У комплекті йдуть кріплення для швидкого знімання/встановлення типу "twist". Карниз і нижня виконані зі с..

$9.80

Горизонтальні жалюзі Standart 25 мм, кольорові перламутр

Перламутрові кольорові горизонтальні жалюзі Standart 25 мм. Виготовляються на карнизі 25*20 мм. У комплекті йдуть кріплення для швидкого знімання/встановлення типу "twist". Карниз і нижня виконані зі сталі, і пофарбовані в основний колір ламелі,..

$9.80

Горизонтальні жалюзі Standart 25 мм, однотонні кольорові

Однотонні кольорові горизонтальні жалюзі Standart 25 мм. Виготовляються на карнизі 25*20 мм. У комплекті йдуть кріплення для швидкого знімання/встановлення типу "twist". Карниз і нижня виконані зі сталі, і пофарбовані в основний колір ламелі, то..

$9.10

Горизонтальні жалюзі Standart 25 мм, під дерево

Горизонтальні жалюзі Standart 25 мм з фактурою натурального дерева. Виготовляються на карнизі 25*20 мм. У комплекті йдуть кріплення для швидкого знімання/встановлення типу "twist". Карниз і нижня виконані зі сталі, і пофарбовані в основний колір..

$16.90

Горизонтальні жалюзі Venus, білий колір 16 мм

Горизонтальні жалюзі Venus з шириною ламелі 16 мм створені спеціально для металопластикових вікон. Вони встановлюються на кожну стулку окремо, а ламелі розташовуються між штапиками під самим склом, впритул прилягаючи до нього. Тому під час користуван..

$23.40

Горизонтальні жалюзі Venus, білий колір 25 мм

Горизонтальні жалюзі Venus з шириною ламелі 25 мм створені спеціально для металопластикових вікон. Вони встановлюються на кожну стулку окремо, а ламелі розташовуються між штапиками під самим склом, впритул прилягаючи до нього. Тому під час користуван..

$15.60

Показано з 1 по 12 із 16 (2 сторінок)