127 мм

Вертикальні тканинні жалюзі з шириною ламелі 127 мм - один з найпопулярніших розмірів тканини для тканинних жалюзі. За допомогою вертикальних тканинних жалюзі 127 мм можна закривати дуже великі отвори. 


Ми рекомендуємо використовувати ламелі з шириною 127 мм для офісів, шкіл, дитячих садків, для зонування приміщень.

Вертикальні жалюзі America, 127 мм

Вертикальні тканинні жалюзі America з шириною ламелі 127 мм. Жалюзі можуть встановлюватися на отвір, в отвір, над укосом, у укіс тощо.Щільність тканини середня.Управління жалюзі здійснюється за допомогою шнура і ланцюжка. Шнур дає змогу зрушити ткани..

$5.89

Вертикальні жалюзі Amsterdam 127 мм

Вертикальні тканинні жалюзі Amsterdam з шириною ламелі 127 мм. Жалюзі вертикальні можуть встановлюватися на отвір, в отвір, над укосом, у укіс тощо.Щільність тканини середня.Управління вертикальними жалюзі здійснюється за допомогою шнура і ланцюжка. ..

$6.76

Вертикальні жалюзі Anna, 127 мм

Вертикальні тканинні жалюзі Anna з шириною ламелі 127 мм. Жалюзі вертикальні можуть встановлюватися на отвір, в отвір, над укосом, у укіс тощо.Щільність тканини середня.Управління вертикальними жалюзі здійснюється за допомогою шнура і ланцюжка. Шнур ..

$7.03

Вертикальні жалюзі Arctika 127 мм

Вертикальні тканинні жалюзі Arctika з шириною ламелі 127 мм. Жалюзі можуть встановлюватися на отвір, в отвір, над укосом, у укіс тощо.Щільність тканини середня.Управління жалюзі здійснюється за допомогою шнура і ланцюжка. Шнур дає змогу зрушити ткани..

$6.49

Вертикальні жалюзі Bali, 127 мм

Вертикальні тканинні жалюзі Bali з шириною ламелі 127 мм. Жалюзі можуть встановлюватися на отвір, в отвір, над укосом, у укіс тощо.Щільність тканини середня.Управління жалюзі здійснюється за допомогою шнура і ланцюжка. Шнур дає змогу зрушити тканину,..

$7.57

Вертикальні жалюзі Cascade, 127 мм

Вертикальні тканинні жалюзі Cascade з шириною ламелі 127 мм. Жалюзі можуть встановлюватися на отвір, в отвір, над укосом, у укіс тощо.Щільність тканини середня.Управління жалюзі здійснюється за допомогою шнура і ланцюжка. Шнур дає змогу зрушити ткани..

$6.76

Вертикальні жалюзі Creppe T, 127 мм

Вертикальні тканинні жалюзі Creppe T з шириною ламелі 127 мм. Жалюзі можуть встановлюватися на отвір, в отвір, над укосом, у укіс тощо.Щільність тканини середня.Управління жалюзі здійснюється за допомогою шнура і ланцюжка. Шнур дає змогу зрушити ткан..

$6.09

Вертикальні жалюзі Duna, 127 мм

Вертикальні тканинні жалюзі Duna з шириною ламелі 127 мм. Жалюзі можуть встановлюватися на отвір, в отвір, над укосом, у укіс тощо.Щільність тканини середня.Управління вертикальними жалюзі здійснюється за допомогою шнура і ланцюжка. Шнур дає змогу зр..

$9.33

Вертикальні жалюзі Fantasy, 127 мм

Вертикальні тканинні жалюзі Fantasy з шириною ламелі 127 мм. Жалюзі можуть встановлюватися на отвір, в отвір, над укосом, у укіс тощо.Щільність тканини середня.Управління жалюзі здійснюється за допомогою шнура і ланцюжка. Шнур дає змогу зрушити ткани..

$7.30

Вертикальні жалюзі Itaca, 127 мм

Вертикальні тканинні жалюзі Itaca з шириною ламелі 127 мм. Жалюзі можуть встановлюватися на отвір, в отвір, над укосом, у укіс тощо.Щільність тканини середня.Управління жалюзі здійснюється за допомогою шнура і ланцюжка. Шнур дає змогу зрушити тканину..

$13.93

Вертикальні жалюзі Lady, 127 мм

Вертикальні тканинні жалюзі Lady з шириною ламелі 127 мм. Жалюзі можуть встановлюватися на отвір, в отвір, над укосом, у укіс тощо.Щільність тканини середня.Управління жалюзі здійснюється за допомогою шнура і ланцюжка. Шнур дає змогу зрушити тканину,..

$9.22

Вертикальні жалюзі Line, 127 мм

Одна з найпопулярніших і найдоступніших тканин, яка заводиться в Україну вже близько 20 років. Вертикальні тканинні жалюзі Line з шириною ламелі 127 мм. Жалюзі вертикальні можуть встановлюватися на отвір, в отвір, над укосом, в укіс і т.д.Щільні..

$5.89

Показано з 1 по 12 із 44 (4 сторінок)